ZnačkyZ-STYLE CZ a.s. je výhradním vlastníkem značek BENNON® a ADAMANT®, které šíří sortimentu, kvalitou i cenou odrážejí aktuální požadavky trhu. Nabídka společnosti zahrnuje převážně pracovní, bezpečnostní a outdoorovou obuv. Kromě toho nabízíme modely vhodné pro volnočasové a sportovní využití, obuv pro uniformované složky, holínky, korkové nazouváky a jiné. K našim produktům také neodmyslitelně patří např. šněrovadla, stélky, ošetřující přípravky a další doplňkový obuvnický sortiment. 

 

ADAMANT® zahrnuje základní modely zacílené na potřeby zákazníků, jejichž převažujícím motivačním faktorem je nízká cenová náročnost.

 

BENNON® v několika kolekcích nabízí zákazníkům obuv s vyšší přidanou hodnotou dosaženou ať už použitím materiálů a komponentů vyšší kvality nebo pokročilejších výrobních technologií. Motto značky, heslo „EXPERIENCE OF EXPERTS“ jasně signalizuje, že za svou hlavní konkurenční výhodu považujeme úzkou specializaci a dlouhodobé zkušenosti v oboru obuvnictví a hodláme zákazníkům nabízet produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a ke kterým se budou rádi vracet.