Letošní náročný rok se blíží pomalu ke konci a vánoční svátky jsou doslova za dveřmi. V tento čas myslíme všichni na své blízké a milované, ale nezapomínejme také na lidi, kteří nemají takové štěstí jako my, tzn. jsou například nemocní, nemají práci, nebo jsou v hmotné nouzi.
Proto se firma Z-STYLE CZ a. s. rozhodla obdarovat ty, kteří si nemohou dovolit nakoupit dárky, udělat jim tak radost v tomto svátečním čase.
Byly proto přichystány a odeslány (v rámci akce Krabice od bot) jménem naší firmy do pobočky DIAKONIE v Jablonci nad Nisou dárkové krabice. Tyto krabice - dárky jsou určeny pro samoživitelky s dětmi a také chudé rodiny. Obsahem těchto krabic je oblečení značky PROMACHER, drobná elektronika i věci denní potřeby. Celkem bylo odesláno 180 krabic v celkové hodnotě 126.557,-- Kč.
Ale to není vše. Jelikož jsme my Z-stajláci “srdcaři”, bylo odesláno dalších 22 krabic s dárky, které každý z nás donesl z domu, tzn. shromáždila se pro děti, ženy i muže spousta oblečení, knížek, hraček, kosmetiky, bižuterie, atd.
Aneb musíme si pomáhat a pak se dá zvládnout vše…