Festivalový půlmaraton Monet + Zlín 2020

23.09.2020

Pátý ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ 2020 12. 9. 2020 ve Zlíně Rebels in action! Bennon ženy i muži v běhu. Opět jsme se zúčastnili unikátního běžeckého závodu ulicemi Zlína. Nádherné zářijové počasí, hojná účast závodních týmů, k tomu pohodová atmosféra a velmi slušné časy všech našich zúčastněných, tzn. jak u všech skupin běžících štafetu, u běžců 10km i půlmaratonu. Petr Minařík dokonce na stupních vítězů! Gratulujeme ! Těšíme se všichni na další ročník.  

Pokračujeme v podpoře dárců krve i v průběhu roku

28.02.2020

Podpora hematologicko-transfuzního oddělení KNTB pokračuje. Až do konce letošního roku věnujeme každému dárci krve praktické pracovní rukavice značky PROMACHER. Přidejte se k nám, podpořte dobrou věc a darujte krev. Nikdy nevíte, kdy ji sami budete potřebova. Více informací o tom, kdo může darovat a jakou krevní skupinu potřebují najdte zde https://www.kntb.cz/informace-pro-darce-krve.

Vánoční večírek ve stylu Black & White

20.01.2020

Je to přesně měsíc, co se náš kolektiv BENNON a PROMACHER probudil po vánočním večírku 2019. To jsme se zrovna těšili na vánoční svátky, teď už ale samozřejmě v plném pracovním nasazení. Tak tady je malé ohlédnutí za naší Black & White party.

Najdete nás na sociálních sítích