Pokračujeme v podpoře dárců krve i v průběhu roku

28.02.2020

Podpora hematologicko-transfuzního oddělení KNTB pokračuje. Až do konce letošního roku věnujeme každému dárci krve praktické pracovní rukavice značky PROMACHER. Přidejte se k nám, podpořte dobrou věc a darujte krev. Nikdy nevíte, kdy ji sami budete potřebova. Více informací o tom, kdo může darovat a jakou krevní skupinu potřebují najdte zde https://www.kntb.cz/informace-pro-darce-krve.

Vánoční večírek ve stylu Black & White

20.01.2020

Je to přesně měsíc, co se náš kolektiv BENNON a PROMACHER probudil po vánočním večírku 2019. To jsme se zrovna těšili na vánoční svátky, teď už ale samozřejmě v plném pracovním nasazení. Tak tady je malé ohlédnutí za naší Black & White party.

Daruj krev s BENNONEM

15.01.2020

Kolektiv BENNON a PROMACHER má splněno a všichni z toho máme velmi dobrý pocit. Někteří z nás byli darovat krev poprvé, pro některé to byl opakovaný odběr. Například pro našeho pana ředitele Roberta Kunorzu to byl už 50. odběr. Pokud jste ve středu 15. ledna také přišli darovat krev, odcházeli jste s naši dárkovou taškou - doufáme, že vás potěšila. No a protože jsme balíčků připravili až 150 ks, je možné, že na vás ještě čekají. Nezapomněli jsme však ani na všechny zaměstnance oddělení hematologicko-transfuzního oddělení zlínské nemocnice. Aby se jim dobře pracovalo, předali jsme poukaz na naši ručně vyráběnou obuv BENNON Light Cork. 

Najdete nás na sociálních sítích