Bennon pomáhá

07.12.2021

BENNON pokračuje v pomoci a daroval zdravotníkům v Uherském Hradišti a v Brně obuv MEADOW v hodnotě 200 000 Kč. Lehká a pružná podešev, minimalizace rizika otlaků a prodyšnost jsou největší výhody obuvi, které zdravotníci při každodenním zdolávání kilometrů jistě ocení. Materiál, ze kterého je obuv zhotovena, je navíc díky minimalizaci množství odpadu při výrobě šetrný k přírodě. Jedná se o limitovanou kolekci vytvořenou jako poděkování za obětavou práci zdravotníků během pandemie.

Festivalový půlmaraton 2021

21.09.2021

12. 9. 2021 BENNON team opět na startu! Stejně jako v loňském roce jsme se zúčastnili festivalového půlmaratonu. Měli jsme opět štěstí, podařilo se nám přivolat nádherné zářijové počasí. Účast závodních týmů byla hojná, pohodová atmosféra a podpora malých i velkých fanoušků byla skvělá. I přes velké horko se naši závodníci nevzdali, doběhli do cíle a podpořili tak dobrou věc. Bennon tým, ale i ostatní účastníci závodu totiž na všech tratích uběhli celkem 12 671 km. Za každý uběhnutý kilometr tak putovala jedna koruna do projektu „Korunka pro KORUNKU" na pomoc rodině osmiletého Jiříčka Franka z Bludova, který trpí mukopolysacharidózou 4. typu.   Jsme na vás všichni hrdí a těšíme se na další ročník.

POHÁDKOVÝ DEN

16.08.2021

Jako každý rok, i letos se v Březnici u Zlína konal unikátní BENNON teambuilding. Tentokrát se děti vydaly do pohádkového světa, kde s čarodějem míchaly magické lektvary, pomáhaly víle Amálce navlékat rozsypané korálky, s Patem a Matem zatloukaly hřebíky, vystřelily si z Rumcajsovy bambitky a vodníkovi vylovily celý rybník. Odměna čekala na všechny. Děti zhlédly krásné loutkové představení, rodiče si odpočinuli a u dobrého jídla a pití utužili vztahy s kolegy.        

Najdete nás na sociálních sítích