POMOC JIŽNÍ MORAVĚ

15.07.2021

Vážení přátelé, obchodní partneři, situace na jižní Moravě v oblastech postižených tornádem je nadále pro mnoho rodin kritická, neboť doslova přišly o vše. Celonárodní sbírka je sice velmi úspěšná, vybralo se již přes 1 miliardu korun, avšak stále není dostatečná, protože odhad škody je vyčíslen přibližně na 4 miliardy korun. Proto můžete-li, připojte se k pomoci i Vy. Nás se toto neštěstí velmi dotklo a rozhodli jsme se také pomoci. Uspořadali jsme finanční sbírku mezi zaměstnanci, kdy jsme vybrali krásných 50 000 Kč a firma se rozhodla tuto částku zdvojnásobit. Na pomoc posíláme tedy celkem 100 000 Kč.  Přejeme všem hodně sil a věříme, že už bude jen lépe.

Podporujeme Zoo Zlín

22.06.2021

Covidová doba byla složitá pro nás pro všechny. Ovlivnila celou řadu oborů, nevyjímaje i zoologické zahrady. Proto jsme se rozhodli společně s našimi zaměstnanci podpořit naši zlínskou Zoo. Mezi zaměstnanci proběhla sbírka a vybrali jsme 5 200 Kč, které firma zdvojnásobila. Přemýšleli jsme, jak nejlépe tyto peníze využít a rozhodli jsme se podpořit konkrétní zvíře a to pandu červenou. Celkově jsme tak poslali na pomoc 10 400 Kč. Děkujeme všem zaměstnancům, že dotoho šli s námi.

ROK 2020 VE ZNAMENÍ PODPORY DÁRCOVSTVÍ KRVE A NAŠICH SKVĚLÝCH ZDRAVOTNÍKŮ

31.12.2020

Z-STYLE CZ a. s. si uvědomuje, že heslo „DARUJ KREV, ZACHRÁNÍŠ ŽIVOT“, není jen fráze, je to skutečnost a proto jsme v letošním roce podpořili dárcovství krve. Předali jsme hematologicko-transfuznímu oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) dary pro dárce krve (dárkové předměty a kvalitní pracovní rukavice PROMACHERⓇ) v celkové hodnotě 590.593,-- Kč. Zároveň jsme se rozhodli podpořit i naše skvělé zlínské zdravotníky pracující na transfuzním oddělení, darovali jsme jim velmi pohodlnou pracovní obuv BENNONⓇ light cork (45 párů) v celkové hodnotě 32. 376,-- Kč. My v Z-STYLE CZ a. s. věříme, že podpora dárcovství krve má smysl a zároveň doufáme, že i v roce 2021 bude přibývat lidí, kteří chtějí udělat dobrý skutek - darovat krev.

Najdete nás na sociálních sítích