ROK 2020 VE ZNAMENÍ PODPORY DÁRCOVSTVÍ KRVE A NAŠICH SKVĚLÝCH ZDRAVOTNÍKŮ

31.12.2020

Z-STYLE CZ a. s. si uvědomuje, že heslo „DARUJ KREV, ZACHRÁNÍŠ ŽIVOT“, není jen fráze, je to skutečnost a proto jsme v letošním roce podpořili dárcovství krve. Předali jsme hematologicko-transfuznímu oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) dary pro dárce krve (dárkové předměty a kvalitní pracovní rukavice PROMACHERⓇ) v celkové hodnotě 590.593,-- Kč. Zároveň jsme se rozhodli podpořit i naše skvělé zlínské zdravotníky pracující na transfuzním oddělení, darovali jsme jim velmi pohodlnou pracovní obuv BENNONⓇ light cork (45 párů) v celkové hodnotě 32. 376,-- Kč. My v Z-STYLE CZ a. s. věříme, že podpora dárcovství krve má smysl a zároveň doufáme, že i v roce 2021 bude přibývat lidí, kteří chtějí udělat dobrý skutek - darovat krev.

Vánoční video 2020

24.12.2020

Vážení obchodní partneři, milí přátelé, přejeme Vám krásné pohodové vánoční svátky a do nového roku 2021 pevné zdraví, hodně štěstí a důvodů k radosti. A abychom Vás dobře naladili, přichystli jsme si pro Vás jako každoročně vánoční video. 

Z-STYLE POMÁHÁ

01.12.2020

Letošní náročný rok se blíží pomalu ke konci a vánoční svátky jsou doslova za dveřmi. V tento čas myslíme všichni na své blízké a milované, ale nezapomínejme také na lidi, kteří nemají takové štěstí jako my, tzn. jsou například nemocní, nemají práci, nebo jsou v hmotné nouzi. Proto se firma Z-STYLE CZ a. s. rozhodla obdarovat ty, kteří si nemohou dovolit nakoupit dárky, udělat jim tak radost v tomto svátečním čase. Byly proto přichystány a odeslány (v rámci akce Krabice od bot) jménem naší firmy do pobočky DIAKONIE v Jablonci nad Nisou dárkové krabice. Tyto krabice - dárky jsou určeny pro samoživitelky s dětmi a také chudé rodiny. Obsahem těchto krabic je oblečení značky PROMACHER, drobná elektronika i věci denní potřeby. Celkem bylo odesláno 180 krabic v celkové hodnotě 126.557,-- Kč. Ale to není vše. Jelikož jsme my Z-stajláci “srdcaři”, bylo odesláno dalších 22 krabic s dárky, které každý z nás donesl z domu, tzn. shromáždila se pro děti, ženy i muže spousta oblečení, knížek, hraček, kosmetiky, bižuterie, atd. Aneb musíme si pomáhat a pak se dá zvládnout vše…

Najdete nás na sociálních sítích