Festivalový půlmaraton 2021

21.09.2021

12. 9. 2021 BENNON team opět na startu! Stejně jako v loňském roce jsme se zúčastnili festivalového půlmaratonu. Měli jsme opět štěstí, podařilo se nám přivolat nádherné zářijové počasí. Účast závodních týmů byla hojná, pohodová atmosféra a podpora malých i velkých fanoušků byla skvělá. I přes velké horko se naši závodníci nevzdali, doběhli do cíle a podpořili tak dobrou věc. Bennon tým, ale i ostatní účastníci závodu totiž na všech tratích uběhli celkem 12 671 km. Za každý uběhnutý kilometr tak putovala jedna koruna do projektu „Korunka pro KORUNKU" na pomoc rodině osmiletého Jiříčka Franka z Bludova, který trpí mukopolysacharidózou 4. typu.   Jsme na vás všichni hrdí a těšíme se na další ročník.

POHÁDKOVÝ DEN

16.08.2021

Jako každý rok, i letos se v Březnici u Zlína konal unikátní BENNON teambuilding. Tentokrát se děti vydaly do pohádkového světa, kde s čarodějem míchaly magické lektvary, pomáhaly víle Amálce navlékat rozsypané korálky, s Patem a Matem zatloukaly hřebíky, vystřelily si z Rumcajsovy bambitky a vodníkovi vylovily celý rybník. Odměna čekala na všechny. Děti zhlédly krásné loutkové představení, rodiče si odpočinuli a u dobrého jídla a pití utužili vztahy s kolegy.        

POMOC JIŽNÍ MORAVĚ

15.07.2021

Vážení přátelé, obchodní partneři, situace na jižní Moravě v oblastech postižených tornádem je nadále pro mnoho rodin kritická, neboť doslova přišly o vše. Celonárodní sbírka je sice velmi úspěšná, vybralo se již přes 1 miliardu korun, avšak stále není dostatečná, protože odhad škody je vyčíslen přibližně na 4 miliardy korun. Proto můžete-li, připojte se k pomoci i Vy. Nás se toto neštěstí velmi dotklo a rozhodli jsme se také pomoci. Uspořadali jsme finanční sbírku mezi zaměstnanci, kdy jsme vybrali krásných 50 000 Kč a firma se rozhodla tuto částku zdvojnásobit. Na pomoc posíláme tedy celkem 100 000 Kč.  Přejeme všem hodně sil a věříme, že už bude jen lépe.

Najdete nás na sociálních sítích