FILIPO má video!

Model BENNON FILIPO zvládne vše. Podívejte se jak se naše boty prošly lesem, vodou i skrze kameny a zvládly kdejaký terén. Model FILIPO je určený právě pro celoroční využití ve venkovních terénech.

BENNON RITERO

BENNON představuje všestrannou sportovní obuv RITERO pro aktivní využití volného času. Lehká, vzdušná outdoorová polobotka sportovního typu s kombinovaným svrškem z textilu a PU materiálu. 

I my podporujeme!

BENNON podporuje děti. A proto jsme předali dětskému domovu ve Zlíně finanční příspěvek ve výši 7 690 Kč. Každý může přispět, tak pojďte do toho s námi.

V hlavní roli BENNON LIGHT CORK

Seznamte se s kolekcí BENNON LIGHT CORK – lehkou a vysoce komfortní obuví! BNN Light Cork nabízí obuv, kterou využijete především ve vnitřních prostorách v pohodlí domova i  v práci.

BENNON na zlínském Festivalovém půlmaratonu

Jsme ze Zlína a milujeme boty a pohyb! Boty vyrábíme a taky testujeme. A právě proto jsme si opět nemohli nechat ujít účast na druhém zlínském Festivalovém půlmaratonu.

JE TO TAM! …MÁME KOMFORTNÍ OBUV!

Naše firma se již může pyšnit nedávno uděleným certifikátem „komfortní obuv“ od České obuvnické a kožedělné asociace.

PF 2018

Děkujeme vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2018 vám přejeme hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů. Těšíme se na další spolupráci.

Váš Z-STYLE CZ

NOVINKY 2018

Letos se již devátým rokem snažíme pro naše zákazníky vytvářet tu nejlepší pracovní a volnočasoou obuv. Představujeme vám NOVINKY pro rok 2018.

SLEVY V RYTMU BAREV Poprvé se účastníme veletrhu SAWO v Polsku

V termínu od 24. - 26. 4. se zúčastníme mezinárodního veletrhu SAWO v polské Poznani. Na veletrhu, kde se prezentují firmy z oblasti bezpečnosti práce, požární techniky a záchranářství, se poprvé představí také obuv značek Bennon a Adamant. Pro každého návštěvníka našeho stánku máme navíc připravenou speciální akci Happy hour for your feet a občerstvení.
Náš tým najdete v pavilonu 31, u stánku 58.

Těšíme se na Vás.  

PŘEDPRODEJ NOVINEK

Využijte náš lukrativní předprodej novinek!

Bennon team na Festivalovém půlmaratonu

Bennon team se opět zúčastnil Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín. Náš desetičlenný team se s velkým nasazením zapojil do všech disciplín, tedy půlmaratonu, čtvrtmaratonu i štafety.

Školení reklamací

Dne 21. června 2018 jsme v Baťově vile ve Zlíně uspořádali pro naše zákazníky vůbec první Školení reklamací, které jsme vytvořili ve spolupráci s Českou obuvnickou a kožedělenou asociací.

AKCE BLACK FRIDAY

BLACK FRIDAY -15 % pro každého z vás

Novinky Bennon O2 Boot

Novinky BNN Kentaur O2 Boot a BNN Commodore O2 Boot 

PF 2019

Děkujeme za spolupráci v roce 2018, přejeme krásné vánoční svátky a do nového roku 2019 hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

ADM CLASSIC S3 Winter skladem

Objednávejte ADM CLASSIC S3 Winter

Stinger se ti dostane pod kůži
Již 10 let jsme tu s vámi. Za tuto dobu jsme prošli velkou evolucí,  společně jsme prodali více něž 4 miliony produktů. Obsloužili jsme více něž 450 zákazníků v 25 zemích. A my vám za to děkujeme.
Proto jsme si na narozeniny nadělili luxusní designový produkt. Ultra lehkou S3 polobotku, která se vám zaručeně dostane pod kůži, stějně jako nám. Oslavte to s námi. 
ESD ADM Alegro

Obuv ADM ALEGRO prošla upgradem a nyní je vylepšena o ESD antistatickou vlastnost, klimatická třída 3.

Změna adresy kanceláře

Vážení zákazníci,

informujeme vás o změně adresy kancelářských prostor. 

NESMEKY YETT

Nesmeky YETT

Řekněte si o slevu

Připravili jsem pro Vás speciální nabídku. Nyní máte příležitost nakoupit vybrané Bennon modely za zvýhodněnou cenu - stačí říct si o slevu. 

10 % sleva - Akce zima 2019

10 % sleva na vybrané modely obuvi Bennon a Adamant.

Technologie

Top design a bezpečnost se nevylučují, avšak za jeden z nejdůležitějších faktorů považujeme zdraví a s tím spojený komfort při nošení obuvi. Náš vývojový tým se proto snaží vyvíjet obuv, ve které se budete cítit bezpečně, pohodlně, a která uleví každodennímu pracovnímu náporu. 

Pomoc pro Ukrajinu

Z-STYLE ve spolupráci s Arcidiézní charitou Olomouc pomohlo věcným darem charitě Mariupol v Ukrajině.

activa Podpořili jsme akci Baťův odkaz Evropě

Dne 18. 9. jsme jako partneři podpořili akci Baťův odkaz Evropě. Jako ševci ze zlínské obuvnické společnosti bylo pro nás velkým potěšením, že jsme se mohli zúčastnit tohoto zajímavého a přínosného setkání pořádaného k oslavě 125 let působení firmy Baťa. 

Pozvánka na veletrh A+A v Düsseldorfu

Z-STYLE Vás zve k návštěvě prestižního veletrhu A+A v Düsseldorfu, kde budeme představovat naši pracovní a bezpečnostní obuv BENNON,  a nově také pracovně outdoorové oblečení PROMACHER. Zjistěte, co pro vás mají naše značky nového a kam směřují.

Ecorna insole Předprodej Novinky 2020

Do našich kolekcí se vždy snažíme rychle aplikovat nejnovější trendy na trhu, respektovat požadavky uživatelů a pro každého hledat ta správná řešení - komfort, kvalitu, vzhled a dostupnost. 

Připravili jsme si tedy pro vás hned několik novinek, které můžete již nyní objednávat v předprodeji se slevou až 10 %.  

Veselé vánoční svátky

Děkujeme vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2020 vám přejeme hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů. Těšíme se na další spolupráci.

Váš Z-STYLE CZ

D41701 BNN CARBONA Insole D41201 BNN ABSORBA Insole Pravidla soutěže Rebelská soutěž Pro Machry Akce SPOLU TO ZVLÁDNEME

Připravili jsme pro Vás akci pro podporu Vašeho byznysu v těžkých časech. Věříme, že #spolutozvladneme

0633000020_BNN THERMA Wool Insole 0632000010_BNN THERMA Insole „Léto s BENNONEM a PROMACHEREM“ 0633000020_BNN BAMBOO SOCK 3 pack

0633000020_BNN BAMBOO SOCK 3 pack

 

RUKAVICE CARPOS A MANOS - NOVINKY V SORTIMENTU AKCE ZIMA BNN GELAXA ESD Insole UŽIJTE SI PODZIM V OBUVI BENNON® TREK a OBLEČENÍ PROMACHER® SKVĚLÁ PODZIMNÍ NOVINKA - PROM NORTOS SWEATSHIRT GREY/BLACK NOVINKA V KOLEKCI BENNON TREK NOVINKA V KOLEKCI BENNON PRIM - BNN RAPTOR S3 NM Boot BNN CRAMPON YETTI JAK SI SPRÁVNĚ ZVOLIT VELIKOST OBLEČENÍ? Jak si správně vybrat obuv BNN ABSORBA XTR ESD Insole ProM LADY KINES Sweatshirt grey

D41701 BNN CARBONA Insole

FIND YOUR LANGUAGE

D41701 BNN CARBONA Insole

CZ: Komfortní, lehká stélka s patní miskou. Díky podílu aktivního uhlí lépe pohlcuje pot a eliminuje případný zápach uvnitř obuvi. Svou vlastností ESD je vhodná do EPA prostorů.

Složení: HI-POLY + active carbon

 

EN: Comfortable, light insole with deep heel cup. Thanks to the active coal the insole is better at absorbing sweat and eliminating the stench inside the shoe. The insole has ESD properties and therefore is suitable for EPA.

Material: HI-POLY + active carbon

 

SK: Komfortná, ľahká vložka do topánok s pätovou miskou. Vďaka podielu aktívneho uhlia lepšie pohlcuje pot a eliminuje prírodný zápach vo vnútri obuvi. Svojou ESD vlastnosťou je vhodná do EPA priestorov.

Zloženie: HI-POLY + active carbon

 

PL: Wygodna, lekka wkładka z głębokim korytem stabilizującym piętę. Dzięki aktywnemu węglowi wkładka lepiej wchłania pot i nieprzyjemny zapach. Jest odpowiednia do strefy EPA, dzięki właściwościom ESD.
Materiał: HI-POLY + węgiel aktywny

 DE: Komfortable leichte Einlegensohle mit Fersenschale. Dank des Anteiles an Aktivkohle absorbiert Schweiss besser und Gerüche werden beseitigt im Schuh. Durch seine ESD-Eigenschaft ist für EPA-Raüme geeignet.

 Materialbeschreibung:  HI-POLY + active carbon

 

 

description); */?>