FILIPO má video!

Model BENNON FILIPO zvládne vše. Podívejte se jak se naše boty prošly lesem, vodou i skrze kameny a zvládly kdejaký terén. Model FILIPO je určený právě pro celoroční využití ve venkovních terénech.

BENNON RITERO

BENNON představuje všestrannou sportovní obuv RITERO pro aktivní využití volného času. Lehká, vzdušná outdoorová polobotka sportovního typu s kombinovaným svrškem z textilu a PU materiálu. 

I my podporujeme!

BENNON podporuje děti. A proto jsme předali dětskému domovu ve Zlíně finanční příspěvek ve výši 7 690 Kč. Každý může přispět, tak pojďte do toho s námi.

V hlavní roli BENNON LIGHT CORK

Seznamte se s kolekcí BENNON LIGHT CORK – lehkou a vysoce komfortní obuví! BNN Light Cork nabízí obuv, kterou využijete především ve vnitřních prostorách v pohodlí domova i  v práci.

BENNON na zlínském Festivalovém půlmaratonu

Jsme ze Zlína a milujeme boty a pohyb! Boty vyrábíme a taky testujeme. A právě proto jsme si opět nemohli nechat ujít účast na druhém zlínském Festivalovém půlmaratonu.

JE TO TAM! …MÁME KOMFORTNÍ OBUV!

Naše firma se již může pyšnit nedávno uděleným certifikátem „komfortní obuv“ od České obuvnické a kožedělné asociace.

PF 2018

Děkujeme vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2018 vám přejeme hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů. Těšíme se na další spolupráci.

Váš Z-STYLE CZ

NOVINKY 2018

Letos se již devátým rokem snažíme pro naše zákazníky vytvářet tu nejlepší pracovní a volnočasoou obuv. Představujeme vám NOVINKY pro rok 2018.

SLEVY V RYTMU BAREV Poprvé se účastníme veletrhu SAWO v Polsku

V termínu od 24. - 26. 4. se zúčastníme mezinárodního veletrhu SAWO v polské Poznani. Na veletrhu, kde se prezentují firmy z oblasti bezpečnosti práce, požární techniky a záchranářství, se poprvé představí také obuv značek Bennon a Adamant. Pro každého návštěvníka našeho stánku máme navíc připravenou speciální akci Happy hour for your feet a občerstvení.
Náš tým najdete v pavilonu 31, u stánku 58.

Těšíme se na Vás.  

PŘEDPRODEJ NOVINEK

Využijte náš lukrativní předprodej novinek!

Bennon team na Festivalovém půlmaratonu

Bennon team se opět zúčastnil Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín. Náš desetičlenný team se s velkým nasazením zapojil do všech disciplín, tedy půlmaratonu, čtvrtmaratonu i štafety.

Školení reklamací

Dne 21. června 2018 jsme v Baťově vile ve Zlíně uspořádali pro naše zákazníky vůbec první Školení reklamací, které jsme vytvořili ve spolupráci s Českou obuvnickou a kožedělenou asociací.

AKCE BLACK FRIDAY

BLACK FRIDAY -15 % pro každého z vás

Novinky Bennon O2 Boot

Novinky BNN Kentaur O2 Boot a BNN Commodore O2 Boot 

PF 2019

Děkujeme za spolupráci v roce 2018, přejeme krásné vánoční svátky a do nového roku 2019 hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

ADM CLASSIC S3 Winter skladem

Objednávejte ADM CLASSIC S3 Winter

Stinger se ti dostane pod kůži
Již 10 let jsme tu s vámi. Za tuto dobu jsme prošli velkou evolucí,  společně jsme prodali více něž 4 miliony produktů. Obsloužili jsme více něž 450 zákazníků v 25 zemích. A my vám za to děkujeme.
Proto jsme si na narozeniny nadělili luxusní designový produkt. Ultra lehkou S3 polobotku, která se vám zaručeně dostane pod kůži, stějně jako nám. Oslavte to s námi. 
ESD ADM Alegro

Obuv ADM ALEGRO prošla upgradem a nyní je vylepšena o ESD antistatickou vlastnost, klimatická třída 3.

Změna adresy kanceláře

Vážení zákazníci,

informujeme vás o změně adresy kancelářských prostor. 

NESMEKY YETT

Nesmeky YETT

Řekněte si o slevu

Připravili jsem pro Vás speciální nabídku. Nyní máte příležitost nakoupit vybrané Bennon modely za zvýhodněnou cenu - stačí říct si o slevu. 

10 % sleva - Akce zima 2019

10 % sleva na vybrané modely obuvi Bennon a Adamant.

Technologie

Top design a bezpečnost se nevylučují, avšak za jeden z nejdůležitějších faktorů považujeme zdraví a s tím spojený komfort při nošení obuvi. Náš vývojový tým se proto snaží vyvíjet obuv, ve které se budete cítit bezpečně, pohodlně, a která uleví každodennímu pracovnímu náporu. 

Pomoc pro Ukrajinu

Z-STYLE ve spolupráci s Arcidiézní charitou Olomouc pomohlo věcným darem charitě Mariupol v Ukrajině.

activa Podpořili jsme akci Baťův odkaz Evropě

Dne 18. 9. jsme jako partneři podpořili akci Baťův odkaz Evropě. Jako ševci ze zlínské obuvnické společnosti bylo pro nás velkým potěšením, že jsme se mohli zúčastnit tohoto zajímavého a přínosného setkání pořádaného k oslavě 125 let působení firmy Baťa. 

Pozvánka na veletrh A+A v Düsseldorfu

Z-STYLE Vás zve k návštěvě prestižního veletrhu A+A v Düsseldorfu, kde budeme představovat naši pracovní a bezpečnostní obuv BENNON,  a nově také pracovně outdoorové oblečení PROMACHER. Zjistěte, co pro vás mají naše značky nového a kam směřují.

Ecorna insole Předprodej Novinky 2020

Do našich kolekcí se vždy snažíme rychle aplikovat nejnovější trendy na trhu, respektovat požadavky uživatelů a pro každého hledat ta správná řešení - komfort, kvalitu, vzhled a dostupnost. 

Připravili jsme si tedy pro vás hned několik novinek, které můžete již nyní objednávat v předprodeji se slevou až 10 %.  

Veselé vánoční svátky

Děkujeme vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2020 vám přejeme hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů. Těšíme se na další spolupráci.

Váš Z-STYLE CZ

D41701 BNN CARBONA Insole D41201 BNN ABSORBA Insole Pravidla soutěže Rebelská soutěž Pro Machry Akce SPOLU TO ZVLÁDNEME

Připravili jsme pro Vás akci pro podporu Vašeho byznysu v těžkých časech. Věříme, že #spolutozvladneme

0633000020_BNN THERMA Wool Insole 0632000010_BNN THERMA Insole „Léto s BENNONEM a PROMACHEREM“ 0633000020_BNN BAMBOO SOCK 3 pack

0633000020_BNN BAMBOO SOCK 3 pack

 

RUKAVICE CARPOS A MANOS - NOVINKY V SORTIMENTU AKCE ZIMA BNN GELAXA ESD Insole UŽIJTE SI PODZIM V OBUVI BENNON® TREK a OBLEČENÍ PROMACHER® SKVĚLÁ PODZIMNÍ NOVINKA - PROM NORTOS SWEATSHIRT GREY/BLACK NOVINKA V KOLEKCI BENNON TREK NOVINKA V KOLEKCI BENNON PRIM - BNN RAPTOR S3 NM Boot BNN CRAMPON YETTI JAK SI SPRÁVNĚ ZVOLIT VELIKOST OBLEČENÍ? Jak si správně vybrat obuv BNN ABSORBA XTR ESD Insole ProM LADY KINES Sweatshirt grey

activa

FIND YOUR LANGUAGE

CZ:  Anatomicky tvarovaná stélka, která je vyvinuta pro podporu podélné a příčné klenby. V oblasti paty je vytvořeno měkké polstrování, které tlumí nárazy na patní kost. Stélka je složena z aktivního uhlí, které pohlcuje pach a saje pot. Díky těmto vlastnostem se zvyšuje komfort nošení obuvi. Stélka je vhodná pro aktivní pracovní prostředí.

Složení: TPU, Hi-poly s aktivním uhlím, ESD, textilie

 

EN: Anatomically shaped insole, which is developed for the support of the transverse and longitudinal arch. In the heel area is soft padding, which is a shock absorber for heel bone. Thanks to active coal absorb odor and suck sweet. These features increase the comfort of wearing shoes. The insole is suitable for the active working environment.

Material: TPU, Hi-poly with active carbon, ESD, textile

 

PL: Anatomicznie ukształtowana wkładka, zapewnia podparcie łuku poprzecznego i podłużnego stopy. W obszarze pięty znajduje się miękka wyściółka, która jest amortyzatorem dla kości piętowej. Dzięki aktywnemu węglowi wkładka absorbuje pot i pochłania nieprzyjemny zapach. Cechy te zwiększają komfort noszenia obuwia. Wkładka nadaje się do aktywnego środowiska pracy.
Materiał: TPU, Hi-poly z aktywnym węglem, ESD, tekstylny

 

DE: Anatomisch geformte Innensohle entworfen zur Unterstützung der Längs- und Querbögen. Eine weiche Polsterung im Fersenbereich  absorbiert Stöße auf das Fersenbein. Die Innensohle besteht aus Aktivkohle welche Gerüche und Schweiß absorbiert. Diese Eigenschaften erhöhen den Tragekomfort der Schuhe. Die Innensohle ist für ein aktives Arbeitsumfeld gut geeignet.

Zusammensetzung: TPU, Hi-poly mit Aktivkohle, ESD, Textilien

 

SK: Anatomicky tvarovaná vložka do topánok, ktorá bola vyvinutá pre podporu pozdĺžnej a priečnej klenby. V oblasti päty je vytvorené mäkké polstrovanie, ktoré tlmí nárazy a pätovú kosť. Vložka je zložená z aktívneho uhlia, ktoré pohlcuje pach a absorbuje pot. Vďaka týmto vlastnostiam sa zvyšuje komfort pri nosení obuvi. Vložka je vhodná do aktívneho pracovného prostredia .

Zloženie: TPU, HI-POLY s aktívnym karbónom, ESD, textil

 

Semelle intérieure BNN ACTIVA

FR :  Semelle intérieure anatomique, conçue pour soutenir la voûte plantaire en longueur et en largeur. Le rembourrage léger au niveau du talon permet d'absorber les chocs dans la zone du calcanéus. La semelle intérieure contient du charbon actif pour combattre les odeurs et absorber la sueur. L'ensemble de ces caractéristiques augmente le confort de la chaussure. La semelle intérieure est parfaitement adaptée aux environnements de travail très actifs.

Composition : TPU, Hi-poly avec charbon actif, ESD, textile

 

 

BNN ACTIVA inläggssula

SV:  Anatomisk inläggssula utvecklad för att stödja fotens transversella och longitudinella valv. Mjuk vaddering i hälområdet för stötdämpning av hälen. Inläggssulans material innehåller aktivt kol som motverkar dålig lukt och absorberar fukt. Egenskaperna bidrar till att öka skons komfort. Inläggssulan är lämplig för arbete.

Sammansättning: TPU, Hi-poly med aktivt kol, ESD, textil

 

BNN ACTIVA uložak

SRB:  Anatomski oblikovan uložak razvijen da pruži podršku uzdužnim i poprečnim lukovima. Mekana postava na peti ublažava udarce na petnu kost. Uložak sadrži aktivni ugalj koji ublažava mirise i upija znoj. Ovim osobinama se povećava udobnost obuće. Uložak je pogodan za aktivnu radnu sredinu.

Sastav: TPU, Hi-poly sa aktivnim ugljem, ESD, tekstil

 

Vložek BNN ACTIVA

SL:  Anatomsko oblikovan vložek, razvit za oporo vzdolžnim in prečnim stopalnim lokom. Mehko oblazinjenje v predelu pete blaži udarce na petnico. Vložek vsebuje aktivno oglje, ki prikrije neprijeten vonj in vpija pot. Te lastnosti povečajo udobje v obutvi. Vložek je primeren za uporabo v aktivnem delovnem okolju.

Sestava: TPU, visokomolekulski polimer z aktivnim ogljem, ESD, blago

 

Стелька BNN ACTIVA

RU:  Стелька анатомической формы разработана для поддержки продольного и поперечного сводов стопы. Мягкая простилка в пяточной части снижает ударные нагрузки на пяточную кость. Стелька содержит активированный уголь, который устраняет запах и поглощает пот. Эти свойства повышают комфорт при носке обуви. Стелька подходит для активной рабочей среды.

Состав: ТПУ, Hi-poly с активированным углем, ESD, текстиль

 

Branţ BNN ACTIVA

RO:  Branţ în formă anatomică pentru a susţine arcadele longitudinale şi transversale. Suprafaţa moale din zona călcâiului absoarbe impactul asupra osului călcâiului. Branţul conţine cărbune activ, care suprimă mirosurile şi absoarbe transpiraţia. Aceste proprietăţi sporesc confortul pantofilor. Branţul este potrivit pentru un mediu de lucru activ.

Compoziţie: TPU, Hi-poli cu cărbune activ, ESD, material textil

 

BNN ACTIVA innleggssåle

NO:  Anatomisk utformet innleggssåle utviklet for å gi støtte til fotbladet i langsgående og tverrgående retning. Myk foring i hælområdet absorberer støt mot hælbeinet. Innleggssålen inneholder aktivt kull som demper lukt og absorberer svette. Slike egenskaper forlenger skoens levetid. Innleggssålen passer for bruk i aktive jobbomgivelser.

Sammensetning: TPU, hi-poly med aktivt kull, ESD, tekstil

 

BNN ACTIVA inlegzool

NL:  Anatomisch gevormde inlegzool ontwikkeld om de voetbogen in de lengte en dwars te ondersteunen. Zachte opvulling in het hielgebied absorbeert stoten op het hielbeen. De inlegzool bevat geactiveerde houtskool, die geuren onderdrukt en zweet absorbeert. Deze eigenschappen verbeteren het comfort van de schoenen. De inlegzool is geschikt voor een actieve werkomgeving.

Samenstelling: TPU, Hi-poly met geactiveerde houtskool, ESD, textiel

 

BNN ACTIVA iekšzole

LV:  Anatomiskas formas iekšzole, kas paredzēta tam, lai balstītu pēdas gareniskās un šķērseniskās velves izliekumu. Mīksts polsterējums papēža daļā absorbē triecienus, kam pakļauts papēža kauls. Iekšzoles sastāvā ir aktivētā ogle, kas novērš nepatīkamu aromātu un uzsūc sviedrus. Šīs īpašības uzlabo apavu ērtumu. Iekšzole ir piemērota aktīvam darba veidam.

Sastāvs: TPU (termoplastiskais poliuretāns), Hi-poly poliuretāns ar aktivēto ogli, ESD, tekstils

 

Vidpadis BNN ACTIVA“

LT:  Anatomiškai išformuotas vidpadis, skirtas išilginiams ir skersiniams pado skliautams prilaikyti. Minkštas įdėklas kulno srityje sugeria smūgius, tenkančius kulnui. Vidpadyje yra aktyviosios anglies, kuri sulaiko kvapus ir sugeria prakaitą. Dėl šių savybių batai tampa patogesni. Vidpadis tinka aktyviomis darbo sąlygomis.

Sudėtis: TPU, anatomiškai išformuotas („Hi-poly“) su aktyviąja anglimi, su apsauga nuo elektrostatinės iškrovos (ESD), audeklinis

 

BNN ACTIVA insole

IT:  Sottopiede dalla forma anatomica sviluppato per sostenere l'arco plantare longitudinale e trasversale del piede. L'imbottitura morbida nella zona del tallone assorbe le sollecitazioni sul calcagno. Il sottopiede contiene carbone attivo che elimina gli odori e assorbe il sudore. Queste proprietà aumentano il comfort delle scarpe. Questo sottopiede è adatto per un ambiente di lavoro attivo.

Composizione: TPU, Hi-poly con carbone attivo, ESD, tessuto

 

BNN ACTIVA talpbetét

HU:  Anatómiai kialakítású talpbetét, amelyet a hosszanti és keresztboltozat alátámasztására fejlesztettünk. A boka alatti terület puha betétje elnyeli a bokacsontot érő terhelést. A talpbetét aktív szenet tartalmaz, ami megszünteti a szagokat és elnyeli az izzadságot. Ezek a tulajdonságok javítják a cipő komfortérzetét. A talpbetét aktív munkakörnyezetben történő használatra alkalmas.

Összetétel: TPU, hi-poly aktív szénnel, ESD, szövet

 

Unutarnji đon BNN ACTIVA

HR:  Anatomski oblikovani unutarnji đon razvijen za podupiranje uzdužnog i poprečnog svoda stopala. Meka podstava u području pete apsorbira udarce petne kosti. Unutarnji đon sadrži aktivni ugljen koji suzbija neugodne mirise i upija znoj. Ova svojstva povećavaju udobnost obuće. Unutarnji đon prikladan je za aktivno radno okruženje.

Sastav: TPU, Hi-Polymer s aktivnim ugljenom, ESD, tekstil

 

BNN ACTIVA -pohjallinen

FI:  Anatomisesti muotoiltu pohjallinen, joka tukee jalkaholvia pituus- ja poikittaissuunnassa. Pehmeä kantapään pehmuste vaimentaa kantapäänluuhun kohdistuvia iskuja. Pohjallinen sisältää aktiivihiiltä, joka vähentää hajuja ja absorboi hikeä. Nämä ominaisuudet parantavat kenkien mukavuutta. Pohjallinen sopii aktiiviseen työympäristöön.

Koostumus: TPU, Hi-poly aktiivihiilellä, ESD, tekstiili

 

 

BNN ACTIVA sisetald

ET:  Anatoomilise kujuga sisetald, mis on välja töötatud piki- ja ristvõlvi toetamiseks. Kannapiirkonnas olev pehme polster kaitseb kannaluud põrutuste eest. Sisetald sisaldab aktiivsütt, mis neutraliseerib ebameeldivat lõhna ja imab higi. Tänu neile omadustele on jalatsid mugavamad. Sisetald sobib aktiivseks tööks.

Koostis: TPU, aktiivsöega Hi-polü, ESD, tekstiil

 

Plantilla BNN ACTIVA

ES:  Plantilla de diseño anatómico desarrollada con sujeción de arco longitudinal y transversal. El acolchado blando en la zona del talón absorbe el impacto sobre el hueso del talón. La plantilla contiene carbón activado, que elimina los olores y absorbe la transpiración. Estas propiedades aumentan la comodidad del calzado. Esta plantilla es adecuada para un entorno de trabajo activo.

Composición: TPU, Hi-poly con carbón activado, ESD, tejido

 

σωτερικό πέλμα BNN ACTIVA

EL:  Ανατομικά σχεδιασμένο εσωτερικό πέλμα που έχει αναπτυχθεί για να υποστηρίζει τις διαμήκεις και εγκάρσιες καμάρες. Μαλακή επένδυση στην περιοχή της φτέρνας απορροφά τις δυνάμεις κρούσης στο κόκκαλο της φτέρνας. Το εσωτερικό πέλμα περιέχει ενεργό άνθρακα, ο οποίος καταστέλλει τις οσμές και απορροφά τον ιδρώτα. Αυτές οι ιδιότητες αυξάνουν το επίπεδο άνεσης του παπουτσιού. Το εσωτερικό πέλμα είναι κατάλληλο για ενεργό περιβάλλον εργασίας.

Σύνθεση: TPU, Hi-poly με ενεργό άνθρακα, ESD, ύφασμα

 

BNN ACTIVA-indersål

DA:  Anatomisk formet indersål udviklet til at støtte svangen på langs og på tværs. Blød polstring i hælområdet absorberer stød på hælknoglen. Indersålen indeholder aktiveret trækul, som undertrykker lugte og absorberer sved. Disse egenskaber gør skoene mere behagelige. Indersålen er velegnet til et aktivt arbejdsmiljø.

Sammensætning: TPU, Hi-poly med aktiveret trækul, ESD, tekstil

 

BNN Стелка ACTIV

БГ:  Анатомично оформена стелка, разработена за поддържане на надлъжните и напречните арки. Меката подплата в областта на петата абсорбира удара върху костта на петата. Стелката съдържа активен въглен, който потиска миризмите и абсорбира потта. Тези характеристики увеличават комфорта на обувките. Стелката е подходяща за активна работна среда.

Състав: TPU, Hi-poly с активен въглен, ESD, текстил

 

Стелька BNN ACTIVA

RU:  Стелька анатомической формы разработана для поддержки продольного и поперечного сводов стопы. Мягкая простилка в пяточной части снижает ударные нагрузки на пяточную кость. Стелька содержит активированный уголь, который устраняет запах и поглощает пот. Эти свойства повышают комфорт при носке обуви. Стелька подходит для активной рабочей среды.

Состав: ТПУ, Hi-poly с активированным углем, ESD, текстиль

description); */?>