Z-STYLE - Pracovní, bezpečnostní a treková obuv Bennon a Adamant | Katalog produktů

CZENPL

work & safety footwear
logo Z-Style
O firmě Katalog produktů Služby a výhody Technické informace Ke stažení Kontakty Home
     

jméno:
heslo:

Bennon
Adamant
Naše firma na Facebooku

Sídlo společnosti
Z-STYLE CZ a.s.
Malotova 5614 
(124. budova areálu Svit)
760 01 Zlín
tel./fax: +420 577 522 566 
e-mail:
info@z-style.cz
TOPlist
 

Katalog produktů

ADAMANT Non Metallic

Nová kolekce bezpečnostní obuvi bez kovových součástí vybavená lehkou kompozitní tužinkou. Varianta S1P je opatřena flexibilní protipropichovou planžetou DynaFLEX®. Obuv je vhodná pro širokou škálu profesí.


ADAMANT Classic

Klasické modely osvědčené pracovní a bezpečnostní obuvi v letním i zimním provedení pro použití ve vnitřních i venkovních provozech. Kolekce CLASSIC reaguje na aktuální poptávku pracovní obuvi v rozumné kvalitě za atraktivní cenu.


ADAMANT Plus


BENNON White

Kolekce bílé obuvi z pratelného mikrovlákna s antibakteriální podšívkou vhodná pro všechny druhy provozů, kde je z hygienických důvodů vyžadována snadno udržovatelná bílá obuv.


BENNON Basic

Kolekce BENNON BASIC nabízí základní modely pracovní i bezpečnostní obuvi na podešvích PU/PU vyrobené s využitím materiálů vyšší kvality. Bezpečnostní varianty jsou vybaveny ocelovou tužinkou a planžetou. V kolekci najdete sandál, polobotku a kotníkovou obuv.


BENNON Prim

Kolekce zahrnuje specializovanou pracovní a bezpečnostní obuv vybavenou materiály s přidanou užitnou hodnotou jako jsou např. broušený vrchový materiál, podešev PU/pryž, voděodolná membrána, hliníková tužinka, lepená podešev phylon/pryž apod.


BENNON Tactical

Ucelená kolekce military obuvi vhodná pro vycházkové i služební použití ochranných a bezpečnostních složek. Kvalitní materiály, precizní technologie a moderní design přispívají k oblíbeností výrobků BENNON® Uniform u široké škály uživatelů při profesním i běžném užívání.


BENNON Trek

Kolekce atraktivní trekové obuvi určené pro aktivní sportovní a outdoorové využití při jejíž výrobě jsou využívány moderní materiály a technologie. Obuv je vhodná i pro profesní využití všude tam, kde není požadováno užívání certifikovaných produktů.


BENNON Certified Trek

Vybrané produkty v této trekové kolekci jsou vybaveny značkovými komponenty Vibram® a SYMPATEX® a poskytují uživatelům vysokou užitnou i estetickou hodnotu. Obuv je certifikována jako pracovní podle normy EN ISO 20347 a je tedy vhodná k použití ve volném čase i při výkonu profese.Sportovní obuv

Nabídka sportovní obuvi zahrnuje modely populární české značky MOLEDA.


Holínky

Nabídka základních typů pryžové obuvi od různých výrobců zahrnuje celopryžové i gumofilcové modely určené pro široké spektrum profesí i využití ve volném čase.


Doplňkový sortiment

Nabídka ponožek, náhradních šněrovadel a vkládacích stélek.


Ošetřující a vyživující přípravky

Nabídka základních druhů ošetřujících přípravků sloužících k zachování vynikajících užitých vlastností, udržení atraktivního vzhledu a prodloužení životnosti obuvi.


Outlet

Položky mimo aktuální kolekci doprodávané za zvýhodněnou cenu.